Garderoba

Powrót

Zobacz więcej

Szafy/garderoby na wymiar Kamienna Góra - Abimeble
Bez względu na metraż mieszkania może pojawić się problem związany z brakiem miejsca na przechowywanie rzeczy, zwłaszcza ubrań. Nie zawsze dostępne w sklepach gotowe szafy odpowiadają potrzebom i dostępnej przestrzeni. Dotyczy to zarówno ich pojemności, jak i rozmiarów. Znalezienie szafy idealnie pasującej do posiadanego miejsca może okazać się kłopotliwe. Nie każdy też chce iść na kompromisy.

W firmie Abimeble meble projektujemy, a następnie tworzymy na podstawie autorskich planów. Mogą to być szafy do zabudowy, z drzwiami przesuwnymi, standardowymi oraz rozwiązaniami nietypowymi dostosowanymi do oczekiwań Klienta. Każde zlecenie jest inne, dlatego na samym początku wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów, aby na podstawie oczekiwań opracować idealne projekty. Dbamy o to, aby meble były nie tylko funkcjonalne, lecz także zostawiały dużo miejsca na swobodne poruszanie się w mieszkaniu.

Dobrym rozwiązaniem są szafy we wnękach. Pozwalają na korzystne zagospodarowanie miejsca pozostałego w domu. Realizacja zlecenia zaczyna się od dokładnego pomiaru wnęki, na podstawie których przygotowujemy wycenę. Ten etap przeprowadzamy bezpłatnie. Klienci w każdej chwili mogą zrezygnować z naszych usług. Jeśli zdecydujesz się na kontynuację współpracy, przystępujemy do produkcji mebli zgodnie z Twoimi zaleceniami.

Szafa beżowa

Zobacz więcej

Szafa z szkłem lakobel

Zobacz więcej